مشخصات فردی و زندگینامه
نام:محمد
نام خانوادگی:امامی پور
پست الکترونیک:emam66@gmail.com
آدرس وب سایت:http://memamipour.blogfa.com/
نخصص ها:حقوق

زندگی نامه

اینجانب محمد امامی پور فرزند محمد علی متولد 1342 ، مقطع دبستان و راهنمایی را در مشهد گذراندم و پس از پایان دوره راهنمایی وارد حوزه علمیه مشهد شدم و تا مقطع دیپلم به طور آزاد ادامه تحصیل دادم.
سال های 64 تا 69 در دانشگاه علوم اسلامی رضوی به فراگیری زبان انگلیسی و دروس حوزوی تا سطح عالی مشغول بودم و پس از اعزام 3 ماهه به زامبیا جهت تبلیغ و مراجعت به کشور، راهی قم شدم و تحصیلات حوزوی و دانشگاهی را تا مقطع لیسانس  در آنجا ادامه دادم. در سال 74 با احراز رتبه هشتم وارد دانشگاه تهران شدم و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را در سال 76 به پایان رساندم و ازنیمه 77 به عضویت هیئت علمی دانشگاه مفید در آمدم.

سال 82 وارد مقطع دکتری شدم و در سال 1387 از این مقطع نیز فارغ التحصیل شدم. از سال 1385 به عنوان معاون آموزشی در مرکز آموزشی اهل بیت(ع) در تهران  مشغول به کار شدم  و در حال حاضربه عنوان عضو هیات علمی در گروه حقوق با مرتبه استادیاری و پایه 12  اشتغال دارم. چندین طرح پژوهشی مانند بررسی قانون بیمه شخص ثالث و درآمدی بر حقوق اسلامی و... را نیز به سامان رسانده ام. مقالات متعددی  نیز در مجلات معتبر کشور به چاپ رسانده ام.

ارتباط  memamipour.blogfa.com

emam66@gmail.com